Znáte Robina? Seznamte se.

05.01.2022

Viggo Happy Company (Robin)

Jmenuje se Viggo Happy Company a říkáme mu Robin. Robin je importovaný z Chorvatska - Happy Company. Narodil se 17.5.2016 rodičům B.B. King Oligarchia x Heart Beat Happy Company. 


Zdraví:

HD: A/A, ED:0/0, OCD: Bez nálezu

GR-PRA1&2 Čistý

Gonio/CAT ECVO Čistý 2018

ICT-A maximálně Přenašeč

Plnochrupý, vysoký 60cm

Rodokmen ZDE

Výstavy

Klubový vítěz mladých KCHLS Humpolec 2017

Junior Šampion CZ

Polský Šampion

Šampion Bosny a Hercegoviny

Šampion Makedonie

Srbský Šampion

BiH Federation Champion

Grand Šampion Bosny a Hercegoviny

Grand Šampion Makedonie

2x kvalifikovaný na Crufts 2020

BIG, BIG2, 3x BOB, BOJ, 3x CACIB, 3x R.CACIB, 11x CAC, 5x r.CAC, 3xCAJC

Co o Robinovi píše jeho majitelka Radka Stegurová

Robin je moje velké bejbynko a jeho extrovertní a mazlivá povaha jsou pověstné. Importovali jsme ho v pro nás velmi těžké době, po ztrátě Audrinky a jeho empatie mne rok na to zachránila při další velmi bolestné ztrátě našeho milovaného Caspíka. Robin je pes mohutné kostry a jeho nejlepší léta má daleko před sebou, ale nikdy nás díky korektnosti svojí konstrukce v kruhu nezklamal a od začátku jeho výstavní kariéry ho provází výstavní úspěchy a umístění na příčkách nejvyšších.

Jeho předností je vynikající horní linie, krásný mavý pigment, samčí hlava s laskavým výrazem, rovné nohy a naprosto fantastický pohyb. Jeho zdravotní výsledky jsou výborné a jeho povaha je něco, v co jsem mohla jen doufat. Kdo u nás chvilku pobude, tak se do Robina a jeho slunečné, zvědavé a neuvěřitelně kontaktní osobnosti obvykle zamiluje. Je to velký milovník vody a těší ho dlouhé vycházky s prohledáváním porostu.

Tímto moc děkuji za mého milovaného a milujícího chorvatského tanečníka a klokana jeho chovatelce Djurdjici.

Jeho první štěňátka v CHS Silvis Sancti Huberti jsou nádherná a už teď se těším, až Robinka využijeme v chovu v naší CHS.