Příroda rozhodla jinak - Jasper

11.04.2021

Moc se těšíme na to, že novou radost nám přinesou štěňátka od naší "Johanky" Bonnie Gold Kajpeto. Přáli jsme si je ze spojení s Akimkem. Ale příroda je nesmlouvavá (číst celý článek ...)

a přestože je Akim ve výborné kondici, vyšetření na fakultě veterinánrího lékařství univerzity Brno odd. reprodukce ukázalo, že výsledek krytí by byl nejistý. Roky přibývající nám všem. 

Proto jsme se rozhodli pro krytí s druhým pejskem a to s "Jasper" Extra Order From Bohemian Starlight. Tento pejsek byl navržen a schválen Retriever klubem CZ v potvrzení krytí. 

Potvrzení krytí je ke stažení ZDE:

Našemu konečnému rozhodnutí předcházelo mimo jiné samozřejmě i setkání Johanky s Jasperem a pochopitelně i naše s Katkou Bakošovou, majitelkou a chovatelkou Jaspera. Líbila se nám moc Katka i Jasper, Johance především tedy Jasper. A to velmi 💘. 

"Jasper" Extra Order From Bohemian Starlight

Ano, chtěli jsme šťěňátka od Johanky a Akimka, příroda však rozhodla jinak. My jsme přesvědčeni, že Jasper a Johanka budou mít štěňátka nádherná a povahově výjimečná. Johanka i Jasper jsou neskuteční mazlové, oba dva. Oba také mají obrovskou chuť do práce. Jdou do ní s plným nasazením, chutí, soustředěním. A Jasper má navíc i předpoklady ke canisterapii, tak jako Akim. Jasper se narodil 16.2.2018 a přes jeho mládí se již pyšní řadou výstavních titulů i složenými pracovními zkouškami.

Všechny informace o Jasperovi najdete na stránkách pejsků Katky Bakošové https://www.goldendudes.cz/jasper.htm