Odjela jsem za Robinem, Johanka.

11.01.2022

Včera bylo pondělí. Sice hárám, ale vypadalo to, že vlastně začíná normální týden. Ráno snídaně, pak procházka. Jenže po procházce si Jarda nesundal bundu jako vždycky. Jen umyl packy Bettce a Akoušovi a mě nic :-) Dokonce ani obojek mi nesundal. No to už ve mě hrklo. A taky že jo. Baťoh na záda, nástup do vozidla a odjezd neznámo kam. Jakmile jsem asi po hodince z auta vystoupila, bylo mi jasné kam jdeme. Byla jsem tu ve čtvrtek. Holešovice a laboratoře LabVet. Z pacinky mi brali krev a teď mě to čeká asi znovu. Nedařilo se jim napíchnout žilku, pak se to ale povedlo, dostala jsem od Jardy nějakou ňamku a jeli jsme domů. Prý za 2 hoďky uvidíme jak to bude dál. 

Že to bude úplně jiný den jsem pochopila asi kolem 2. hodiny. Jarda mi začal doma balit pelíšek, mističku, granulky atd. Že by výlet? Před pátou přišla i Věrka ze školky, všechno naložili do auta a to včetně mě a zase jsme někam vyrazili. Tak to už mi vůbec hlava nebrala kam. Asi po hodině jsme dorazili do Studeněvsi, prý k nějaké Radce a že tu na mě čeká Robin a moc se těší. Robin? Neznám. Pak jsem čekala asi půl hodinky v autě, Jarda s Věrkou šli s tou Radkou a Robinem něco domlouvat. A najednou cvaknul zámek u dveří auta a Jarda říká "Johčo, pojď, jdeme". 

Čekala na mně Věrka s Radkou a Radka byla moc fajn. Odevšad ale byli slyšet pejsani, prý jich má Radka teď doma 12. No a najednou Radka otevřela dveře do vedlejší místnosti a prý Robine pojď. Nepřišel nikdo, zato se vyřítil blonďatý krasavec - Robin a jako že nějaké pomalé seznamování? Rovnou se na mě vrhnul. Tak takhle tedy ne. Jo, líbil se mi. Ale 1. večer? Jsme snad nějaká ...? Hezky se nejdřív představ, ukaž a uvidíme zítra. Jarda s Věrkou pak kolem 10. večer odjeli domů a já tu zůstala přes noc s dalšíma holkama.

Je úterý, vyspala jsem se fajn, jen se mi trochu stýskalo. Ale je tu tolik pejsanů, že jsem neměla moc času na to myslet. Radka mi říkala, že počkáme do večera, progesteron mezitím zase ještě hezky povyskočí a Robinek se mi prý bude líbit ještě víc než včera. A měla pravdu. Popisovat, co nastalo večer vám nebudu, protože jsem slušně vychovaná Johanka. Ale to, co si všichni přáli, se dnes povedlo a já jsem byla s Robinkem spojená přes 15 minut. Zítra prý ještě jednou - překrytí. A že jsme spolu byli prý uvidíte sami.

Moc vás všechny pozdravuju, držte nám palce a uvidíme, jak to všechno dopadne. Jo a už se těším domů :-)