Já už chci porodit :-)

13.03.2022

Dnes je to 60. den a noc byla neklidná, mnoho jsme toho nenaspali. Ty prckové mě pořád šťouchali, převalovali se, prostě dělali asi blbiny. Já bych řekla, že je to v bříšku už nebaví a pomalu se chystají na cestu ven. Těhotenské kalendáře uvádějí, že den porodu může přijít obvykle mezi 59. a 67. dnem. Štěňátkům dorůstá srst na bříšku, ocásku i tlapkách. 

Zdá se, že moje štěndy už jsou připravené a sbalené na cestu a dávají  mi to znát. Dnes nespím už od půl 4 ráno, teplota mi také klesla (ne že bych tohle poznala sama, ale Věrka mi teplotku pravidelně měří) a nebudu si vymýšlet - přiznávám, jsem neklidná, nevím moc co mě čeká, je to poprvé. Chci se pro jistotu pořád mazlit a tulit a hledám bezpečí u Járy a Věrky.  Prý mám být klidná, pro mě i pro štěndy je už vše přichystané.  Porodní bedna, nasákavé pleny, pelíšky pro štěňátka, váha, mašličky, vyhřívaná dečka atd. A také je nachystaná naše Katka, paní doktorka, která tu bude celou dobu s námi, až to začne. 

Tak nám, prosím, držte palce, už se to blíží.

Za chvíli půjdeme na procházku a z té včerejší vám sem dám jedno video. Byl to pozdrav Zorce, která za mnou chtěla přijet a pohladit moje bříško, ale nemohla. A je to náš pozdrav i vám všem.

Každý den všichni vzpomínáme na naší Anežku a Akimka. 

Moc nám chybí. Myslíme na ně a víme, že jsou s námi pořád, že jsou tam nahoře spolu a že se na nás dívají. Ta dnešní vzpomínka patří hlavně Anežce, je to právě rok co nás opustila. Milujeme je oba, byli jsme společně šťastní.