Dnes potvrzeno - miminka mám v bříšku

07.02.2022

Fakt divná zima. U nás v Louňovicích po sněhu ani památky, naše rybníky bez ledu, prostě není kde se sklouznout. Ten dnešní den začal úplně normálně, jako každý jiný běžný den a vůbec by mě nenapadlo, že to, co bude v širokém dalekém okolí klouzat úplně nejvíc, bude moje bříško.

Začalo to ve 3 hodiny, to totiž přijela naše Katka (MVDr. Malíková). Stará se o nás všechny pejsany, někdy dostaneme pigáro (prý nějaké vakcínky a že teď dostává podobné skoro každý a ještě častěji než my), jindy třeba tabletky  a od Věrky pak na nás vždy čeká nějaká mňamka. Jenže jak vystoupila Katka z auta koukám, že vleče tu velkou černou těžkou tašku. Tak to znám z loňska, to už tady jednou bylo. U nás doma z té tašky vytáhla takovou televizi se spoustou čudlíků, od toho vedla dlouhá šňůra a na konci bylo něco jako Járův holicí strojek. No a jasně, velká tuba, v ní průhledný gel a už mě s tím začali matlat na bříško. Zleva, zprava, jak kdyby mě oslintalo stádo bernardýnů. A pro vylepšení efektu dali ještě pořádnou vrstvu na ten holící strojek, nebo co to je a začali mi s tím jezdit po břichu. Sem tam, doleva, doprava, křížem krážem. Ta televize svítila, všichni na ní civěli a pak Katka povídá "tady je první". Nevím co, ale Jarda s Věrkou z toho očividně měli velikou radost. A když slyšeli "tady druhé, tohle bude nejspíš třetí  a podívej, tady je čtvrté", radost neznala mezí. Holit bříško, aby viděli ještě víc, mi prý nebudou. No to tak ještě, to mají vážně kliku. Holit moje bříšínko.

A pak jsem dostala spoustu pusinek a říkali mi "ty naše milovaná maminko, ty budeš mít štěňátka". Myslím, že mi to budou muset pořádně vysvětlit. Úplně jasno v tom ještě nemám. Doufám, že brzy vše pochopím, když se budou trochu snažit. Ale když se těší oni, těším se také. Budu vám o tom psát. Tak hezký večer a mějte radost s námi ❤️❤️❤️


Johanka a Katka
Johanka a Katka