Johanka Bonnie Gold Kajpeto

* 21.01.2018
(na horní fotce zleva Akim, Johanka, Anežka, Betty)

Moje CV - Johanka Bonnie Gold Kajpeto, CHS VeraMoravia

Narodila jsem se 21. ledna 2018 ve znamení Vodnáře v CHS Kajpeto. Mám se naprosto báječně, protože si mě vybrala Věrka s Jardou. Jasně, že když si mě odvážela Věrka jako malinkou v 8 týdnech od maminky, tak jsem se trošku bála a bylo mi smutno. Ale to přešlo hned, jak jsem přijela k nim domů. Tam na mě totiž nečekal jen Jarda, ale ještě Bettynka, Anežka a Akim, celá smečka zlaťáčků a tak vůbec nikdy nejsem sama, pořád mám kolem sebe svou rodinu, mé největší a nejbližší kamarády. 

Jsem úplně největší mazel, ale svému znamení Vodnáře vůbec nedělám ostudu. Miluji vodu a jak můžu skočit do rybníka, do řeky či potoka, jsem tam. Baví mě aportování, dohledávání v terénu, mám v sobě lovecké geny. Co mě ale tedy vůbec nebaví jsou výstavy. Ale ten lov a práce v lese a procházky, to je moje. Vždyť také OVVR jsem udělala na plný počet bodů. 232 bodů z 232 možných. Tak to jsem já. 

Věrka s Jardou mi říkali, že na jaře 2021 budu mít štěňátka. Když byl podzim 2020 vypadalo to, že bych teoreticky už asi mohla. Prý mám ale čas. Akim si tedy také myslel, že už by to šlo, ale Jarda byl neúprosný a nedovolili nám to. Dokonce spal s Akimem 14 dnů v karavanu, aby prý náhodou k něčemu nedošlo. No tak holt až na jaře 2021. Jenže to bohužel tentokrát nevyšlo a musíme všichni počkat na příště. Těším se jaká budu šťastná máma. Začíná rok 2022, Járovi s Věrkou jsem dala přesně na Nový rok krásný dárek - začala jsem hárat. Prý na mě čeká nádherný a šikovný ženich. Tak uvidíme. Miminka budou určitě po nás. Krásná a chytrá :-)))