Betty

* 15.02.2008

(na horní fotce zleva Akim, Johanka, Betty, Anežka)


Neumíme si to už představit jinak. Betty se narodila den po svátku sv. Valentina, 15.2.2008. Betty si nás získala nejen tím, jaká rozkošná byla štěňucha, když jsme si jí vybírali, ale hlavně během dalších krásných společných dní svojí úžasnou, přátelskou povahou; chytrostí, kterou prokazuje každodenně až se člověk ptá, zda je to vůbec možné, aby všemu tak rozuměla a chápala; tím jak rychle se dokáže a chce učit. Ale i tím, jaká je "osobnost", jaká je v ní touha vítězit, být první, mít navrch. I při hrách s kamarády a kamarádkami a při vzájemném kočkování Bettka vždy, jako vítězka, končí na vrchu, ať je to Daník, nebo třeba bernardýnka Bára. A že bernardýn je jiná tonáž.

Bettynka
Bettynka

Betty od Syenitových skal byla kryta 1. a 3. února 2011 psem Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller - FÍK z CHS Rusty Love pí. Radky Bursíkové. "Fík" je z dánského chovu, zajistili jsme tak, že Betty má štěňátka neovlivněná geneticky příbuznou vlnou GR v ČR, se všemi předpoklady k výstavním i pracovním úspěchům. (Betty, dysplazie DLK i DKK 0/0).

Betty s kamarádkou Barunkou
Betty s kamarádkou Barunkou

Z tohoto krytí se narodila se krásná, zdravá štěňátka. Akim, Agnes (Anežka), Ashley, Alfík, Pheebo, Aishinka a Axík. Více o tomto vrhu "A" zde.